'Карнавал' Театр : Архив. Было всего по немногу)))

СОБЫТИЯ
Трупі вдалося показати, що насправді коїться в країні.14 жовтня 2008

Політики добралися і до українського театру.17 жовтня 2008

***********************************************************************************************************************


Благотворительная акция "Вчасно-зараз!"
Добрые дела нужно делать прямо сейчас - тогда это будет вовремя!

Фотолента-новость
Прес-реліз:

25 листопада, о 13.00 благодійна вистава «Чарівна знахідка» музично-драматичного театру «Карнавал».

Вистава пройшла в рамках благодійного проекту «Вчасно зараз!», започаткованого акторами театру. Ми переконані, що зробити світ добрішим може кожен з нас і зробити це вчасно – саме зараз, адже найліпший спосіб боротьби з будь-якою кризою – це допомогти тим, хто цього найбільше потребує.

Саме тому, колектив театру запросив на свою виставу понад двісті дітей з обмеженими можливостями, дітей-сиріт і дітей з малозабезпечених сімей, яким, на жаль, не часто випадає можливість відвідувати культурні заходи, адже в Києві концертні та театральні зали не пристосовані для пересування інвалідних візків, та й кількість заходів для таких дітей в столиці останнім часом зовсім невелика. А, за зізнанням самих дітей, для них «похід в театр» – це справді ціла Подія.

Ми дуже раді, що нашій маленькій театральній трупі, яка навіть не має власного приміщення, вдалося домовилася з Будинком Художника про оренду зали і запросити на виставу дітей, яким найбільше потрібна наша допомога – адже і це було непросто: для кожної дитини з обмеженими можливостями потрібно було знайти двох волонтерів, які допоможуть їй дістатися до зали, для всіх запрошених дітей потрібно було замовити транспорт, який доставить їх до театру.
Театр “Карнавал” – це творча група людей, яка працює для того, щоб кожен глядач отримав заряд позитиву від зустрічі з ними. Молода, але талановита трупа здатна заразити оптимізмом і світлом своєї душі всіх, хто бачив хоча б одну виставу. Основна аудиторія театру – діти, але дорослі не залишаються поза увагою “Карнавалу”. І саме це робить цей театр трішки особливим: гумор, природність і щирість героїв не залишають байдужими і дорослих. Кожна вистава – це продуманий сюжет, справжнє і детальне життя героїв, зрозумілий та повчальний зміст. Тому, навіть дорослі дивляться наші казки із задоволенням. Ми прагнемо довести, що кожна людина може зробити світ трішечки кращим, якщо буде робити свою справу з любов`ю і повагою до тих, для кого працює.
Контакти: 8(095) 339-70-42, www.Karnavale.io.ua
Нам допомогли небайдужі люди, які хочуть створити хоча б маленький промінь світла і добра у нашому непростому сьогоденні: інформаційно-аналітична агенція «Наш час», редакція журналу "Колесо жизни"– разом з нами створюють це свято не політики, підприємці чи громадські діячі, а звичайні люди з великим серцем.
Інформаційно-аналітична агенція “Наш час” – сучасне та яскраве українське видавництво, що створює цікаві книжки для дітей молодшого віку та книги у жанрі національного фентезі для підлітків ; популяризує українську історію та культуру у виданнях для дорослих.
Контакти 8 044 569 10 70, www.nash-chas.com.ua

“Колесо жизни” – перший і єдиний журнал про людину, що розвивається.
т. 2514526, ф. 2514519, www.kolesogizni.com

Давайте спільними зусиллями змінювати життя на краще, і починати робити це вчасно - зараз.

**********************************************************************************************************************Актеры нашего театра имеют четкую гражданскую позицию и никогда не остаются в стороне от событий, имеющих значение для всей страны. Мы всегда помним о людях которые живут в Украине, ведь все мы - украинский народ. Конечно, мы не остались в стороне от гражданской акции в поддержку украинских моряков, захваченных сомалийскими пиратами!**********************************************************************************************************************


1.04.09.
До 200-річчя з дня народження Микли Васильовича Гоголя, Інформаційно-аналітична агенція "Наш час" презентувала книгу Тараса Чухліба "Козацьке коріння Миколи Гоголя". Презентація, за участю письменників і науковців, відбулася у Національному музеї літератури.
Неповторна гоголівська атмосфера панувала завдяки байкам у виконанні Сашка Лірника, яскравим гоголівським персонажам у виконанні артистів театру "Карнавал" (Чорт-З.Карач, Паночка-А.Савченко, філософ Хома Брут-О.Нестеренко, Рацюк-А.Тітов) та української музики у виконанні бандуриста Тараса Силенка.

**********************************************************************************************************************

19 травня: Вітаємо всіх з Воскресінням Христовим!

**********************************************************************************************************************************************
23 июня с 10.00 жители города Киева, вместе с нами могут принять участие в обращении к мэру Л. М. Черновецкому о защите Сырецкого Гая. Все, кто хочет дышать не только сегодня, но и в будущем, присоединяйтесь к нашей акции под городской мэрией!
**********************************************************************************************************************************************

  • НА ГЛАВНУЮ

    Создан 20 окт 2008  • создание сайтов, потреты. нимации, логотипы, рисованные сайты, коллажи